Toucan Escape
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Dybvandspool | Privat strand Adgang til strand |
| Aktiviteter Golfbane Ridning Dykning Snorkling Fiskeri Vandreture | Børnevenlig Tremmesenge/vugger Legetøj | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
25 minutters gåtur fra Coach Costa Rica i Ojochal, tilbyder Toucan Escape indkvartering med et fuldt udstyret køkken. Dette feriehus har 2 værelser og 1 badeværelser.
Indkvarteringen ligger 10 minutters kørsel fra Iglesia de Punta Mala.
Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset.
Strandfaciliteter på Toucan Escape omfatter parasoller.
- Lokale seværdigheder
- Iglesia de Coronado1202 km
- Iglesia San Buenaventura3887 km
- Locos por el Bosque2255 km
- Cascada Pavon - Waterfall in Costa Rica3487 km
- Iglesia de Punta Mala3943 km
- Discover Costa Rica1876 km
- Lufthavne
- Palmar lufthavn26 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Dybvandspool
- Adgang til strand
- Solseng
- Livende underholdning
- Solterrasse
- Have
- Grillfaciliteter
- Dykning
- Snorkling
- Vandreture
- Ridning
- Golfbane
- Fiskeri
- Pool med udsigt
Services
- Dyrefaciliteter til rådighed
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Patio
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
- Brætspil
- Legetøj
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Toucan Escape villa?
Gæster på Toucan Escape villa kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Palmar fra Toucan Escape villa?
Der er 30 km mellem Palmar og Toucan Escape villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Toucan Escape villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Toucan Escape villa er 160$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne feriehus?
Gæsterne vil kunne bo i denne feriehus med deres kæledyr.